The Last Guardian, 2011 tatil döneminde geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.09.2010 - 10:25
Team ICO'dan yeni bir klasik daha gelebilir
Team ICO tarafından geliştirilip, Sony tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon macera oyunu The Last Guardian'ın, 2011 tatil döneminde PS3 için satışa sunulacağı doğrulandı. Bir süredir geliştirilen yapım, sadece PS3 kullanıcılarına özel olacak. Yayımlanan videolarla oyuncuları heyecanlandıran Team ICO, Shadow of Colossus'un ardından yeni bir klasiğin peşinde. Ayrıca oyunun 3D teknolojisine de destek vereceği doğrulandı.

The Last Guardian, 2011 tatil döneminde geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Last Guardian, 2011 tatil döneminde geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×