The Last Mage Bitek-O finallerinde

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
The Last Mage Bitek-O finallerinde
Sponsoru olduğumuz, ilk Turk FRP oyunlarindan TLM The Revenge, Bilisim Teknolojileri Olimpiyatlarinda bilgisayar yazailimi dalinda finallere kaldi. Finallere kalan projeler listesine https://www.bitek-o.com/2003finalistler.asp linkinden, oyuna da listedeki Lise Yazilim bolumunde BLKR4V6LVY kodu ile ulasabilirsiniz. Finalistler arasindan kazanan 3 proje 18-19-20 Nisan 2003 tarihlerinde belli olacaktir.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Last Mage Bitek-O finallerinde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×