'The Last of Us' Dizisi HBO'dan Onay Aldı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 21.11.2020 - 19:55
Naughty Dog'un HBO'da yayınlanacak The Last of Us dizisi için senaryoyu Neil Druckmann ve Craig Mazin birlikte yazacaklar.

Naughty Dog, bu sefer The Last of Us Dizisi ile karşımıza çıkıyor. Naughty Dog'un böyle bir projeye giriştiğini ilk kez Mart ayında duymuştuk. Dizinin yapımı için HBO ile ortaklık imzalayan firma, dizinin senaryosunu, TLoU yazarı ve kreatif direktörü Neil Druckmann ve Chernobyl'in yaratıcısı Craig Mazin'in birlikte yazacağını doğruladı. Serinin yapımcılığını ise Sony'nin PlayStation Productions tarafından yapılacak.

'The Last of Us' Dizisi HBO'dan Onay Aldı

Seri, ilk oyunda anlatılan olayları takip edecek. Daha önce Last of Us'ı oynayanlar bilir: insanların büyük kısmı ya yok olmuştur ya da enfekte olmuştur. Bilinen dünya düzeninin sona ermesinden yirmi yıl sonra Joel'dan Ellie adlı genç bir kızı Boston'dan götürmesi için yardım istenir. Yolculuk devam ederken, basit bir görev olarak başlayan şey daha karmaşık bir duruma dönüşür, Joel ve Ellie sonunda hedeflerini gerçekleştirmek için ABD'nin çoğunu geçerler.

'The Last of Us' Dizisi HBO'dan Onay Aldı

The Last Of Us dizisi, Sony'nin elinde bulundurduğu diğer popüler oyunların dizileri için de yol açabilecek olması sevindirici. Zaten, projenin haberi ilk çıktığında, PlayStation Productions eş başkanı Chris Parnell, The Hollywood Reporter The Last of Us'un şirketin yaratmayı planladığı “birçok programın ilki” olduğunu söylemişti.

Ayrıca HBO, projenin The Last of Us Part II'de olanlara değinip değmeyeceğini hakkında hiçbir bilgi vermedi.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2020 11:19
Sakın 2. oyunun senaryosunu katmasınlar. O igrenc senaryoya bidaha katlanamam
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 16:21
Oyunlardak senaryoyu işlemiyor zaten dizi. Dünyadan haberin yok
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 09:19
Nesi efsane acaba ? 3. sınıf aksiyon filmleri bile daha iyi senaryoya sahip. İlk oyunun senaryosu da klişeydi ama işlenişi çok iyiydi. İkinci oyunda o bile yok. SJW'lara yanlamaya çalışmış bir oyun Anca aynı mantıktaki insanların şişirdiği bir yapım olacak.
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2020 14:48
Nedenmis efsane bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2020 09:04
Sabırsızlıkla bekliyoruz. Harika bir gelişme.
Teşekkürler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2020 22:45
Cinsellik olmasında saçma sapan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2020 21:05
Gerçi ben lezbiyen var diye Netflix e bekliyordum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2020 20:37
OOOoo nasıl Netflix almaz ya her dizide bir eşcinsel oluyordu buda malum konu üstünden neyse bekliyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
'The Last of Us' Dizisi HBO'dan Onay Aldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×