The Last of Us fanlarından etkileyici bir kısa film

Emre Günen
Emre Günen 25.09.2014 - 10:54
Destansı oyunun dünyasına farklı bir açıdan bakış
Pek çok oyuna fan filmi yapılması artık alışıldık bir durum. Oyunların oldukça popüler olmasından faydalanarak kendini meşhur etmek isteyen insanlar olduğu gibi, bu işe gönülden bağlanarak, oyun hiyakesini daha da geliştiren ve oyunun popülerliğini artıran kısa filmler de üretiliyor.

Sizlere tanıtacağımız 10 dakikalık kısa filmin dayandığı oyun The Last of Us... Alone ismi verilen bu fan yapımı kısa filmde, heyecan ve gerilim yüklü sahneler bizleri bekliyor.

Herkese iyi seyirler.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 08:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Last of Us fanlarından etkileyici bir kısa film

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×