The Last of Us: Part 2 için yeni bir video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.05.2020 - 16:33
Dün akşam saatlerinde oyunun sosyal medya hesaplarından belirtildiği gibi The Last of Us: Part 2'nin yeni videosu dublajlı olarak da yayınlandı.

Şu sıralar çıkış tarihini bekliyor olsak da çalkantılı bir dönem geçiren The Last of Us: Part 2'nin beklenen yeni videosu yayınlandı. Dün akşam saatlerinde Naughty Dog bir açıklama yapmış ve oyunun yeni videosu için bugünü işaret etmişti. belirtilen saat ile birlikte oyunun bu videosu da yayınlanmış oldu.

The Last of Us: Part 2 için yeni bir video yayınlandı

Olası sızıntıları, oyun keyfinizi baltalamamak ve spoiler tehlikesini engellemek amacıyla Last of Us Part II haberlerini yoruma kapatma kararı aldık.

Türkçe Dublajlı video

The Last of US Part 2 hakkında;

Ertelenme haberinin ardından geçtiğimiz günlerde yaşanan sızıntı krizi sonrasında yeni çıkış tarihine kavuştuğumuz The Last of Us Part 2'de Ellie'nin önderliğinde yeni bir maceraya da atılacağız. Dünyanın çok daha acımasız bir hale geldiği oyunda joel ile olan durumun gidişatının işlendiği gibi yeni karakterler de oyunun hikayesine eklenmiş olacak. 

Salgın tarafından mahvolmuş Amerika Birleşik Devletleri'nde yaptıkları tehlikeli yolculuktan beş yıl sonra Ellie ve Joel, Jackson, Wyoming'de kendilerine bir hayat kurdular. Enfekte canlılar ve hayatta kalan çaresiz insanların oluşturduğu tehditlere rağmen, hayatta kalan insanlardan oluşan ve gelişmekte olan bu toplumda yaşayarak nihayet huzurlu ve düzenli bir yaşama sahip olmayı başardılar.

Vahşi bir olay sebebiyle bu huzur bozulduğunda Ellie, adaleti yerine getirmek ve intikam almak için amansız bir maceraya atılıyor. Ellie tüm sorumluları teker teker avlarken, yaptıklarının fiziksel ve duygusal açıdan yıkıcı etkileriyle yüzleşmek zorunda kalıyor.

The Last of Us: Part 2 için yeni bir video yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×