The Last of Us: Part 2, PC platformuna çıkabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 20.01.2020 - 15:06
Geliştirici ekibin yeni iş ilanı merak uyandırdı.

PlayStation 4 sahiplerinin merakla beklediği oyunlardan bir tanesi olan The Last of Us: Part 2 kanadında ilginç bir gelişme yaşandı. Oyunun geliştiricisi Naughty Dog, kendi sitesinde açtığı ilana göre çalıştırmak için DirectX12 ve Vulkan mimarilerinde bilgili PC programcısı arıyor. Açılan bu iş ilanı sonrasında oyuncular The Last of Us: Part 2'nin PC platformuna çıkacağını düşündü. Hali hazırda Horizon Zero Dawn'ın PC söylentileri oyuncuları heyecanlandırmışken eğer Naughty Dog oyunları da PC için çıkacak olursa, konsola özel oyunların herhangi bir albenisi kalmaz ve sonrasında konsolun satışları etkilenebilir.

The Last of Us: Part 2, PC platformuna çıkabilir

The Last of Us: Part 2 için geliştirici arayan Naughty Dog, aynı zamanda bu geliştiricileri PS5 için de arıyor olabilir. Sekizinci jenerasyondan sonra iyice PC mimarisine kayan konsolların işlemci yapısı, geliştiriciler için daha anlaşılabilir bir hale dönüştürülmüştü. Muhtemelen bir sonraki Sony'nin büyük etkinliğinde ortaya çıkan bu iş ilanının sonucu belli olur. Ayrıca eğer Sony, Microsoft'un yolunu izler ve oyunlarını PC platformuna çıkartırsa, PC oyuncularının bu durumdan oldukça karlı çıkacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar 62
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 22:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2020 10:46
Bu oyun tutsun iyi satsın tanga giyip dolaşırım. Hamur grafikleri nasıl bu kadar hoşunuza gidiyor? Kojimanın destansı oyununu oynasınız bu pis kokan çöpe bakmazsın bile.
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2020 01:23
Hangi oyunuymuş o ? Mis gibi grafikleri var, oyunun yapay zekaları harbi zekalı, tamam hikayesi kötü ama bu oyun hikaye için oynamıyorum, vuruş hissiyatı -çatışma hissiyatı mis gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
mysterious
mysterious 23.01.2020 10:52
Bende ps oyunlarının ps de kalması taraftarıyım netice konsol bu nedenden dolayı da alınan nir Cihaz fakat ülkemizde bu oyunların fiyatı dudak uçurutuyor buna karşıyım Sony Türkiye bu konuda birşeyler yapmalı yoksa herkes pc ede çıksın ister herkes korsana yönelir
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2020 01:20
Yada o kadar ps4 e para verdin paran çöpe gitmesin diye mi ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2020 15:54
rdr2 ye çıkmayacak diyen tayfa toplanmış yine xD sonra kaçacak yer ararsınız.
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2020 01:11
RDR2 Rockstara ait rockstar bağımsızdır istediği platforma çıkartır. Last of Us part 2 ise naughty dog'un, naughty dog da Sony'nin firması o yüzden çıkmama ihtimali yüksek kanka bilmem anlatabildim mi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2020 00:54
Horizon Zero Dawn da PC'ye geliyor. Bu da gelirse şaşırmam. Gelmeli de bence. Artık konsol - PC kavgası kalmadı. Konsol dediğin oyun oynamak için alınmalı, oyunun kendisi için değil. Konsol seviyorsam oyun PC'ye de çıksa umurumda olmaz. Neticede oynamayı sevdiğim platform önemli benim için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2020 17:00
Konsol özel oyunları olduğu için kullanılmıyor. Konsola özel oyun çıkmasa da konsol satışları azalmaz. Bazı insanlar gamepad ile, büyük tv başında koltukta oturarak oyun oynamayı seviyor, bazı insanlar da sandalyede ekranla arasında yarım metre mesafede fare ve klavye ile oynamayı seviyor. Hepsi bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Last of Us: Part 2, PC platformuna çıkabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×