The Last of Us Part II Multiplayer oynanışı sızdırıldı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 6.08.2020 - 19:21
The Last of Us 2 için gelecek olan çok oyunculu Factions modu sızdırıldı. Genişlemeye dair sızdırılan oynanış videosu ise çok kısa ancak çok şeyi açıklıyor.

The Last of Us Part II için yine bir sızıntı haberimiz var. Ancak bu sefer orijinal oyunun çok oyunculu bağımsız genişlemesi Factions ile karşınızdayız. Naughty Dog'un önce oyun ile birlikte paketlemeyi planladığı, ancak çok iyi olduğunu anladıklarında ayrıca çıkaracakları PvP modu genişlemesi sızdırıldı.

The Last of Us Part II çok oyunculu genişlemesi Faction sızdırıldı

Aşağıya bırakacağımız videodaki görüntüler YouTube kanalı The IrishLizard tarafından paylaşıldı. Sadece 11 saniye uzunluğunda ve belirsiz olsa dahi bazı şeyleri açıkladığını söyleyebiliriz. Ayrıca oyunun çok oyunculu genişlemesi ile ilgili bazı duyuruları hızlandırmalarına sebep olabilir. Video kısa süre içerisinde kaldırıldığı için ne yazık ki görüntülenemeyecek, video içeriğini kısaca alt tarafa yazdık.

Video, Naughty Dog'un başlangıçta ana oyun ile birlikte paketleyeceği ancak sonradan ne kadar iddialı olduğunu görüp "Biz bunu ayrıca yayınlayalım" dediği bağımsız projeyi onaylıyor. Her ne kadar bulanık olsa da kullanıcılar ana hikayedeki farklı karakterleri kullanıyordu. İki oyuncu birbirini bıçaklarken diğerinin onlara ok sıkmak üzere nişan alıyordu ve 3 oyuncu etrafında bir savaş sahnesi yer alıyordu. Bunlar yeni genişlemenin içeriğine dair ipuçları barındırıyor.

Bu videonun nasıl sızdırıldığı henüz belli değil. Orijinal The Last of Us Part 2'nin sızdırılmasında kullanılan aynı hack yöntemi mi kullanıldı bilmiyoruz. Ayrıca belirsiz olan bir husus ise Naughty Dog'un çok oyunculu modunu duyurması ve başlatmasına dair planları. Bu yılın sonlarında PlayStation 5 piyasaya sürülecek ve State of Play etkinliğinde bununla ilgili resmi bir duyuru gelecek mi birlikte göreceğiz. Tabi PlayStation 5 fiyatları Türkiye için ne kadar sevimli ve minnoş olur bilemiyorum.

The Last of Us Part II Multiplayer oynanışı sızdırıldı

The Last of Us Part II çıkışıyla sansasyonlar yaratsa da sevmeyenler kadar oyunu beğenenler de oldu. Çıktığı ilk günlerde Metacritic üzerinde neredeyse 2 puanı gören oyun için ortalık durulduğunda an itibariyle 5.6 puan aldığını görüyoruz. Naughty Dog'un bir anda patlayan ve çok gürültü getiren oyunu için yayınlayacakları Faction çok oyunculu genişlemesi de bugün itibariyle sızdırıldı. Yapısındaki vahşeti ve acımasız doğasını çok oyunculu modlarına kadar başarılı aktarmak gibi bir görevleri var. Bunu 11 saniye uzunluğundaki kısacık bir videodan anlamak zor, resmi bir duyuruyu ve arından gösterilecek fragmanları beklememiz gerekiyor.

Yorumlar 37
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 07:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2020 18:27
Ellie Zabeth online !
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2020 18:25
Lan bari böyle efsaneleri piç etmeyin gidin online papçi oynayın bokunu çıkarmayın
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2020 17:15
Şu kafadaki insanları dünyadan temizlemek lazım. Sana ne oluyor kardeş zorla mı online oynatıyorlar ? Ayrıca ilk oyunda da multi vardı ilk oyun çöp müydü ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2020 14:03
Abi oyun çok güzel bir oyun gerçekten ben 1-ride 2-yide çok sevdim 3 çıkmasınida çok istiyorum inşallah çıkar oyunu beyemeyenler hiç olmassa insanların emeğine göz dikmeyin beğenmedinizse içinizde tutun ama insanları uzerek söylemeyin Naughty Dog ekibi size helal olsun yaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2020 03:29
Aga oyun yılımızın hatta Bi 5 yıla kadar daha üst seviye oyunlarla yarışır ha trans ha lezbiyen oyunda emlak var 3 kesinlikle çıkmalı
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2020 10:11
ahahha geçmişte geçen bir last of us oyunu yapsınlar. hikayede şöyle olsun Joel aslında gaymış, lezbiyen birinin travesti ile ilişkiye girmesinden de joel'in vefat eden kızı doğsun. Joel onu evlat edinsin. nasıl güzel senaryo değil mi?
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2020 07:26
Türkçe nasıl katledilir? Yorumu okumanız yeterli.
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2020 15:29
Emlak mı var :D lezbiyenlik olmasa daha iyi olurdu ama oyun beno tatmin etti güzel ama Abby haklı ama oyun süper benim için ama rdr2 yi geçemez ilk 10 oyunun 9cone girer sevdiğim oyunun içine
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2020 20:51
Ben konsolu Ghost' u da bitirip çoktan sattım. Yanarım yanarım 7 yıl bekleyip suratımıza attıkları bu oyunumsu şey için pandemi dönemi 3200 lira verip aldığım proya verdiğim paraya yanarım. Bizim beklediğimiz oyun bu değildi resmen hayal kırıklığı. İlk oyunun güzelim duygularını aldı götürdü.
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2020 07:31
13.48 hah işte bak izlemişsin ki hemen zoruna gitti. :)) Oğlum ben sizin ciğerinizi bilirim la. Şurda savunanların %90 ı oyunu oynamadı çok net. Sende dahil. Hiç atma şimdi ps nin tüm versiyonları var diyerek.
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2020 13:48
9.08.2020 08:49
Bilader bende ps'nin bütün versiyonları var, bir çok oyun oynadım bugüne kadar ama senin kadar bugüne kadar hiç boş konuşmadım! izlemiş kişilerle dalga geçmeyi bırak yaşın belli ediyor gerçi söyleminden.
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2020 08:49
Cevap verenler oyunu oynamayan, ordan burdan izleyerek sanki oyunu oynamış gelmişler gibi yazmışlar :)) Oğlum oynamadığınız savunmalarınızdan belli zorlamayın :)) hele 20.03 yaşını gayet açık belli ettin. Rdr 2 ve gowdan iyi diyerek. Ve 4 kere bitirdim, 6 ya başlıcam diyerek. Tabi 6 kez izlemişindir
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2020 16:45
Sonu da gayet iyiydi bence. Sen gel bencilce hislerin uğruna tüm dünyanın kurtuluş umudunu yok et, bir de üstüne kızın babasını öldür. Abby yüzde yüz haklı bu olayda. Ben olsam yaşadığıma utanırdım.
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2020 16:41
Oyun çok iyi. Tek sorun bu kez ergen kitle için başı sonu belli klişe bir hikaye yazacaklarına , daha derin daha yetişkinler için olanı tercih etmişler.
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2020 11:17
Kesinlikle mükemmel bir oyun, konusuna takmış millet tamam sonunu sevmeyebilirsiniz ama illa Elli hikayesinde %100 o haklı demek hata bence, sonda olabilecek en güzel bitiş oldu benim için
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2020 00:03
Ne alaka gelmis gecmis en iyi oyunlardan gowdan ve rdr2den bile iyi hem grafik hem oynanis hem de hikayesiyle boyle hikaye hicbir oyunda bulamazsin oyunu 4 kere bitirdim 5.ye fln baslicam
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Last of Us Part II Multiplayer oynanışı sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×