The Last of Us: Remastered'a yeni güncelleme geldi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 16.09.2017 - 12:50
Yayınlanan güncelleme "Left Behind" DLC'sini de kapsıyor.

Naughty Dog bugün yaptığı açıklamada, çok sevilen TPS aksiyon macera oyunları The Last of Us: Remastered için yeni bir güncelleme yayınlandığını belirtti. Ana oyun için yayınlanan 1.09 isimli güncellemeye ek olarak, oyunun ek paketi Left Behind için de 1.03 güncellemesi yayınlandı.

The Last of Us: Remastered için PS4 Pro desteği

Bu iki güncellemenin ana fikri ise oyunu PlayStation 4 Pro ile oynayanlar için tam kapasiteli bir destek. Yani The Last of Us'ı 4K oynayabileceksiniz. Güncellemeyi indirenler, oyuncular menüye girip The Last of Us: Remastered ve Left Behind için yeni framerate, çözünütlük ve gölge kalitesi ayarlayabilirler. Tabi ki bu özellikler 4K televizyon sahipleri için geçerli.

Güncellemeye ek olarak, The Last of Us Remastered'ın çoklu oyuncu moduna, Factions'a bug düzenlemeleri yapıldı.

The Last of Us Remastered 2014'ün yazında çıkmıştı. Naughty Dog'un bu sevilen ve hala oynanan oyununu desteklemeye devam etmesi sevindirici. Eğer 4K televizyon ve PS4 Pro sahibiyseniz. The Last of Us'a dönmek için daha iyi bir zaman olamaz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 07:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2017 09:40
oynanış videosu yayınlasalar keşke
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2017 12:16
valla o fiyatları görünce hemen geri çıkıyorum bir ara indirim vardı bigün alacaktım bi baktım indirim süresi dolmuş kedinin ciğere bakması gibi öyle bakıp çıkıyorum XD
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2017 17:08
biz 2 diyoz adamlar remastered güncelleme diyo get kensır soni
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Last of Us: Remastered'a yeni güncelleme geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×