The Last of Us'a son dakikada eklenen sekans

The Last of Us'a son dakikada eklenen sekans

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 11.09.2013 - 23:05
İyi mi etmişler, kötü mü?
Şimdiden uyaralım, az sonra anlatacaklarımız, yani resmin altındakiler Last of Us'ı oynamışlar için. Yani eğer Naughty Dog yapımı bu klasiği oynamak istiyorsanız, spoiler yememek için aşağısını okumayın.

The Last of Us'a son dakikada eklenen sekans
Tamam mı, spoiler'a hazır mısınız? O zaman size şu bilgiyi verelim: Oyunun Sarah öldükten sonra giren ve aradaki 20 yılı özetleyen giriş sekansı oyuna son dakikada eklenmiş. Ne kadar son dakikada? Oyun diske basılmadan altı hafta kadar önce. Oyunun yapımcısı Neil Druckmann'a göre Sarah öldükten sonra hikâye normalde 20 sene sonrasına ilerliyormuş. Fakat oyuncuların Sarah'nın ölümünü kafalarında oturtamadıklarını, atlatamadıklarını görünce yapımcılar araya bir boşluk koymak istemiş. Böylece dünyanın başına gelenleri özetleyen bir sekansta karar kılmışlar. Sizce iyi mi etmişler, yoksa kötü mü? Ne dersiniz?
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 17:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×