The Last of Us'ın filminin konusu farklı olabilir

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 11.08.2014 - 12:26
Detaylar haberimizde
Oyunların filme adaptasyon sürecleri, genellikle pek de iyi bir ürünle sonuçlanmıyor ancak oyuncuların çoğu, The Last of Us'ın filminden oldukça umutlu.

The Last of Us'ın filminin yazarı ve yönetmeni Neil Druckmann, filmin oyuna göre daha farklı bir senaryoya sahip olacağını belirtti. The Last of Us'ın 15 saatlik bir oynanış süresine sahip olduğunu ancak çektiği filmin ise yaklaşık olarak 2 saatte tamamlanması gerektiğini belirten Druckmann, filmin oyundaki gibi Joel ve Ellie'yi odak olarak almasına rağmen, hikayede değişikliklere gidebileceklerini açıkladı.

The Last of Us'ın filminin konusu farklı olabilir
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Last of Us'ın filminin konusu farklı olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×