The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan 40 dakikalık video

Hürcan Köse
Hürcan Köse 24.10.2016 - 10:57
Nintendo Switch ile birlikte çok büyük bir ilgi kaynağı haline gelen, Legend of Zelda serisinin yeni oyunu Breath of the Wild için yepyeni, 40 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. İlk kez bir Zelda oyunu bu kadar görkemli görünüyor herhalde.

Süregelen yıllar boyunca birçok Nintendo platformunda farklı oyunlarla boy gösteren Zelda serisi bu kez gerçekten diğer AAA oyunlar ile yarışabilecek bir görsel kalitesi ile geliyor. Nintendo Switch ve Wii U'nun tam donanım kapasitesini kullanacak olan Breath of the Wild'da yine ana karakter Link'i oynayacak ve bu sefer kendimizi daha geniş, daha kapsamlı bir dünyada bulacağız.

Aşağıda oyunun Wii U versiyonu ile çekilmiş 40 dakikalık oynnaış videosunu izleyebilirsiniz. The Legend of Zelda: Breath of the Wild önümüzdeki sene Wii U ve Nintendo Switch'e çıkacak. İyi seyirler!

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2022 13:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2016 16:28
Switch çıksın artıııık:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan 40 dakikalık video

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×