The Legend of Zelda: Skyward Sword bekletecek

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 24.12.2010 - 11:44
Biraz daha sabır
Nintendo direktörü Shigeru Miyamoto, merakla beklenen The Legend of Zelda: Skyward Sword’un henüz yarısının tamamlandığını söyledi. Nintendo, oyun içeriğinin maksimum zenginlikte olması adına büyük çaba sarfediyor. Miyamoto “Odaklandığımız konu oyunun oynanış tecrübesini, mekaniklerini ve hissini güçlü tutmak. Yani genel hedefimiz oyunun oynanırken hissedilebilmesini en belirgin şekilde sağlamak” şeklinde konuşarak Zelda fanlarına ümit verdi.

The Legend of Zelda: Skyward Sword bekletecek
The Legend of Zelda: Skyward Sword, Wii’nin Motion Plus desteği ile gelecek. Daha fazla bilgi için ise beklemekten başka çare yok.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Legend of Zelda: Skyward Sword bekletecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×