The Lego Movie 2 geliyor! Filmin ilk posteri yayınlandı

The Lego Movie 2 geliyor! Filmin ilk posteri yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.05.2018 - 14:18
Devam filminde yine ünlü isimler yer alıyor

Duyurusu yapılan Lego Movie 2'nin tam adı ve ilk posteri de yayınlandı. Tüm dünyada popüler bir marka olan Lego'nun oyunları kadar filmleri de sık sık karşımıza geliyor. 2014 yılında gösterime giren The Lego Movie (Lego Filmi) ise hikayesi ve farklı karakterleri bünyesinde barındırması ile oldukça sevilmişti. İşte duyurusu yapılan devam filminde yine birçok popüler karakteri görme şansına sahip olacağız.

The Lego Movie 2 geliyor

The Lego Movie 2: The Second Part olarak duyurulan devam filminin konusu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Ama filmin kadrosuna baktığımızda yine oldukça önemli isimleri görüyoruz. İlk filmde Emmet Brickowski karakterini canlandıran ünlü oyuncu Chris Pratt yine kadroda yer alıyor. Onun dışında Elizabeth Banks, Chaning Tatum, Tiffany Haddish ve Will Arnett gibi ünlü isimler devam filmi için tekrar listelenmiş. Bu da filmde en azından Batman ve Superman gibi önemli karakterlerin olacağını gösteriyor.

Mike Mitchell tarafından yönetilen filmin 8 Şubat 2019'da Amerika'da gösterime gireceği de belirtilmiş. Filmin ilk posteri ise şu şekilde;

The Lego Movie 2 geliyor! Filmin ilk posteri yayınlandı

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 06:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2018 09:24
ilk filmi çok güzeldi. bakalım bu nasıl olcak
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×