The Lord of the Rings: Gollum Türkçe çıkacak

The Lord of the Rings: Gollum Türkçe çıkacak

Berat Darıcı
Berat Darıcı 5.12.2020 - 13:27
The Lord of the Rings: Gollum 2021 yılında Türkçe arayüz desteğiyle beraber geliyor. Gizlilik odaklı aksiyon macera oyunu yeni nesil konsollara da çıkacak.

The Lord of the Rings: Gollum için yeni bilgiler paylaşıldı. Oyun Türkçe arayüz ve alt yazı desteğiyle beraber çıkacak. The Lord of the Rings evreninde geçecek olan oyunun grafikleri alışılmışın biraz dışında. Gizlilik üzerine kurulu olan macera oyunu 2021 yılında çıkacak. Net bir çıkış tarihi yok.


The Lord of the Rings: Gollum evrenin kitapları üzerinden ilerleyecek. Gollum filmdekine benzemeyecek

Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, Türkçe dahil toplam 13 dil tarafından destekleniyor. Aksiyon macera oyunun sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı. Mart 2019'da duyurulan The Lord of the Rings: Gollum ünlü bir Alman stüdyosu olan Daedalic Entertainment'ın bir ürünü. Shadow Tactics: Blades of the Shogun ve State of Mind dahil olmak üzere son zamanlarda yayınladıkları oyunlardan bazılarını da duymuş olabilirsiniz. Oyun filmler üzerinden değil serinin kitapları üzerinden ilerleyecek. Oyuna, bir Mordor kalesi olan Barad-dur'da başlayacağız. Yani büyük olasılıkla bir hapishaneden kaçmaya çalıştığımız bir başlangıç olacak.

Yeni Gollum oyunu Epic Games'e ait olan Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilmekte. Vahşi bir oyun olmayacak. Oyunun toplam oynanış süresi ortalama 20 saat sürecek. Gollum'un filmlerdeki görüntüsü ile bir alakası olmayacak. Oyun kitaplar üzerinden ilerleyeceği için ve kitaplar da Gollum'u net şekilde boyut ve şekil olarak anlatmadığı için farklı bir Gollum göreceğiz. Tolkien'in ilk çizimlerinde Gollum büyük ve iri bir yaratık olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda bölümler arasında Smeagol olarak mı yoksa Gollum olarak mı oynamak istediğimiz sorulacak.

The Lord of the Rings: Gollum Türkçe çıkacak

Oyunda gizlilik ile suikast yapabileceğiz. Oyunun tanıtım yazısında bu durum şu şekilde açıklanmış: "Gollum bir savaşçı olmasa da, fırsat çıktığında dikkatsiz bir düşmana suikast düzenlemek veya daha yaratıcı ve hain yollarla onu ortadan kaldırmak tam da ona göre bir şey."

The Lord of the Rings: Gollum için kesin bir çıkış tarihi bulunmuyor. Oyun 2021 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak. Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 17:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2020 18:06
Adamlar anlamis sonunda dunyada 260 milyon Turkun yasadigini
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2020 15:48
ama o 260 milyonun maksimum 100 ü türkiye türkçesi biliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2020 16:48
Umarız Ps6 döneminde real foto özelliği donanımlara gelir ve oyunlara oyun değil film diye hitap ederiz.yeterki animasyon alt yapısı son bulsun ve devrimsel gerçeğe adım atılsın.hiç bir zaman çizgi-film oynatabilen donanımdan gerçek hissiyatı alamazsınız..grafiklerin çağ atlaması için 7 yıldaha var.
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2020 15:43
O kadar bekleyemeyiz real abi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2020 21:40
gollum dışında her şeye benziyor
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2020 12:37
Neye benzemesi gerekiyodu? Olması gerektiği gibi yitik bir hobbit gibi görünüyor iki filmi izledinde lotr uzmanı mı kesildin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2020 02:22
Türkçe kısmına lazım yok ama böyle modellemeye sahip bir gollum ile çıkmasın bu oyun. Bu ne yahu? Gollumun dayısının oğlu mu ? -_-
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2020 15:37
"Türkçe kısmına lazım yok" ne demek hocam, translate mi yaptınız yorumunuzu ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2020 11:28
Alım gücü kalmadıki özel fiyatlandırma olmassa alamaz Türk oyuncular.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×