The Mandalorian 2.sezon yayın tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.09.2020 - 18:03
Star Wars sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre sevilen Star Wars dizisi The Mandalorian 2.sezonu 30 Ekim'de yayınlanacak.

The Mandalorian 2.sezon tarihi 20 Ekim olarak açıklandı. Disney daha önce yaptığı açıklama ile merakla beklenen 2.sezonun bu yıl içerisinde yayınlanacağını zaten belirtmiş ve Ekim ayını işaret etmişti. Bugün ise Star Wars resmi sosyal medya hesapları üzerinden dizinin yayın tarihi açıklanmış oldu.

The Mandalorian 2.sezonu 30 Ekim'de yayınlanacak

The Mandalorian dizisi bildiğiniz gibi Star Wars yan hikayesi olarak karşımıza çıkmıştı ve büyük bir beğeni toplamıştı. Hatta serinin hayranları tarafından en iyi Star Wars işlerinden biri olarak gösterilen dizi ilk sezonda olduğu gibi Disney'in abonelik servisi Disney+ sisteminde yayınlanacak. 

Disney patronu Robert Iger daha önce yaptığı açıklamada Star Wars evrenini daha da genişletmek istediklerini sözlerine eklemiş ve The Mandalorion 2.sezon sonrasında bu dizinin de yan hikayelerinin gelebileceğini ima etmişti. Dizinin 2.sezonunda Boba Fett gibi önemli karakterleri de görme lansına erişeceğiz. Diğer taraftan Baby Yoda'nın akibeti ve 2.sezonda neler yapacağı da tabi ki merak ediliyor. 

The Mandalorian 2.sezon yayın tarihi açıklandı

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 19:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.09.2020 20:40
Bakalım bebek yoda büyüdü mü :)
MK Okuru
MK Okuru 2.09.2020 22:37
50 yaşındaydı zaten cebe sığmaz güya :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Mandalorian 2.sezon yayın tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×