The Old Republic için guild kurma zamanı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 11.03.2011 - 10:27
Ön çıkış programı açıldı
BioWare uzun zamandır üzerinde çalıştığı MMO oyunu SWTOR için çıkış öncesi guild programı açıldı. Bu şekilde oyuncular oyun çıktığı zaman oyun grubunu önceden hazırlamış olacaklar.

Programın birinci aşamasında oyuncuların guild bulmasına veya yeni guild oluşturmasına yardımcı olacak ve guild üyelerinin gizli ve açık konuşmaları için bir mini site kuracak.

The Old Republic için guild kurma zamanı
İkinci aşama açıldığı zaman program guild'lerin kendi aralarında ittifak yapmalarına izin verecek. Üçüncü ve son aşamada ise BioWare guild bilgilerini oyun sunucularına taşıyarak guild'leri ve yönetim özelliklerini ekleyecekler.

Eğer bu oyunu oynamaya niyetliyseniz Guild isminizi rezerve etmenizin tam zamanı.

SWTOR'un bu yıl içerisinde çıkması bekleniyor.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Old Republic için guild kurma zamanı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×