The Outer Worlds için 20 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

The Outer Worlds için 20 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 1.04.2019 - 14:40
Savaş sistemi, silahlar ve diyalog seçenekleri tanıtıldı

Obsidian'ın geliştirdiği rol yapma oyunu The Outer Worlds için 20 dakikalık yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan oynanış videosuna bakacak olursak. Obsidian ile özdeşleşen oynanış mekaniklerinin The Outher Worlds'ta da karşımıza çıkacağını görebiliyoruz. Obsidian daha önce; Fallout: New Vegas, Pillars of Eternity, Star Ward: Knight of the old republic, South Park: the Stick of Truth gibi sevilen rol yapma oyunlarını geliştirmişti. PC'de Epic Games Store'da ve Windows Store'da yayınlanacak olan The Outer Worlds için yayınlanan 20 dakikalık oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Outer Worlds için 20 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

The Game Awards 2018'de gösterilen oynanış videosu ile oyuncuların heyecanının bir kat daha arttırmayı başaran Obisidian, The Outer Worlds'un 2019 yılına yayınlanacağını açıklanmıştı. Henüz resmi çıkış tarihi açıklanmayan The Outer Worlds için oldukça uzun bir oynanış videosu yayınlandı. The Outer Worlds'un diyalog ekranının da Fallout serisine oldukça benzediğini söyleyebiliriz. The Outer Worlds PC'de Epic Games Store'da ve Windows Store'da yayınlanacak. Steam'e ise 2020 yılında gelecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2020 14:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 1.04.2019 23:58
Oyunun şu hali bile piyasadaki 3A bir çok Rpg den daha iyi diyaloglar çok iyi yine merakla çıkmasını bekleyeceğiz artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×