The Outer Worlds'ün ilk 20 dakikası yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 15.10.2019 - 13:30
Oyunun girişi eğlenceli duruyor.

Tecrübeli ve yetenekli Obsidian ekibinin geliştirdiği yeni rol yapma oyunu The Outer Worlds'ün ilk 20 dakikası yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan videoda oyunun girişini görebiliyoruz. Konsol platformlarının yanı sıra PC platformuna da gelen oyun, ilk olarak Epic Store ve Microsoft Store üzerinden yayınlanacak. Sene sonunda ise Steam üzerinden erişime açılacak. Oyunun giriş kısmının, daha öncesinde yayınlanan videolarla oldukça benzer olduğunu söyleyebiliriz. Grafiksel anlamda oyunun grafiklerini düşürmeyen Obsidian geliştiricileri güzel bir iş çıkartmış. Grafiklerden daha çok oyuncuların The Outer Worlds'ün rol yapma mekaniklerine odaklanmalarını isteyen geliştiriciler, bu kısma daha çok önem vermişler.

The Outer Worlds'ün ilk 20 dakikası yayınlandı

Tamamen hikaye bazlı yapısı ile RPG tutkunlarının merakla beklediği The Outer Worlds'te seçimlerimiz ve yanımıza aldığımız yoldaşlarımız bizim için fazlasıyla önemli olacak. Bu yoldaşlarınızın her biri farklı bir yeteneğe sahip olacak ve gideceğiniz göreve, nasıl ilerlemek istediğinize göre değişiklik gösterecek. 25 Ekim'de çıkacak oyunun ilk 20 dakika videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Bakalım The Outer Worlds, satış anlamında ne denli başarılı olacak?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2022 08:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2019 15:21
Bu oyun Fallout 4'ün klonu gibi olmuş pampa. Sorry guys.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2019 18:46
xbox pc game pass çıktıgı gün gelecek oyun ücretsiz olarak bunu niye söylemiyorsunuz yazınızda asıl olay bu ps4 de 400tl satılıyor oyun bunu da yazmanız lazım....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2019 17:04
Bu oyun Fallout 4 klonu olmuş pampa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Outer Worlds'ün ilk 20 dakikası yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×