The Outer Worlds'un Nintendo Switch versiyonu geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.01.2020 - 00:18
Yılın en sağlam oyunlarından biri olan Outer Worlds, Switch'e geliyor

Obsidian Entertainment imzasını taşıyan The Outer Worlds'un Nintendo Switch platformuna çıkacağı tarih belli oldu. Bu yılın en çok konuşulan ve sevilen oyunlarından biri olan The Outer Worlds'un Switch çıkış tarihi 6 Mart 2020 olarak açıklandı. Konu ile ilgili Obsidian Entertainment'ten gelen açıklama şu şekilde; 

The Outer Worlds'un Nintendo Switch versiyonu geliyor

"Obsidian Entertainment, Virtuos Games ve Private Division bugün ödüllü ve karanlık mizahlı yeni RPG oyunu The Outer Worlds'ün 6 Mart'ta Nintendo Switch'e çıkacağını açıkladı. İster küçültme ışınınızla düşmanları zaplayın, ister üstün konuşma yetenekleriyle onların aklını çelin; Outer Worlds, maceranızı istediğiniz şekilde yaşamanızı ve hayallerinizdeki galaktik kahraman (veya kötü adam) olmanıza izin verir. Ve şimdi Nintendo Switch sayesinde, artık The Outer Worlds'ü gittiğiniz her yere götürebileceksiniz.

The Outer Worlds Nintendo Switch için 59,99 $ fiyatla satışa sunulacak ve hem kutulu versiyon (oyunu indirmek için bir kod içerir) ve Nintendo eShop aracılığıyla dijital versiyon olarak satışa sunulacak."

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 15:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Outer Worlds'un Nintendo Switch versiyonu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×