The Predator filmi için beklenen yeni fragman yayınlandı

The Predator filmi için beklenen yeni fragman yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 11.05.2018 - 10:32
Film beklediğimizden daha iyi olabilir.

İlk olarak 1987 yılında izleyicilerin karşısına çıkan The Predator, sahip olduğu gerilimli havası ve korkutucu atmosferi sayesinde izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Seneler içerisinde üç adet filmi yapılan The Predator için yeni bir film daha geliyor. Geçtiğimiz dönemlerde duyurulan film için yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmana baktığımızda The Predator'ün dünyaya nasıl geldiğini göreceğiz. Temelinde avcı bir ırk olan The Predator'un bu filmde kimlerin peşine düşeceği ise merak konusu olmuş durumda.

The Predator için yeni bir fragman yayınlandı

Filmin başrolünde ise Boyd Holbrook oynuyor. Özellikle Narcos dizisinde parlayan Boyd Holbrook, oynadığı müfettiş karakteri sayesinde milyonların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Narcos'un ilk iki sezonunda oynadıktan sonra Logan filminde de oynayan Boyd Holbrook, Hugh Jackman ile filmin başrolünü paylaşmıştı. Yeni filmde yine polis tipinde bir karakteri canlandıracak olan usta oyuncuya ayrıca Olivia Munn eşlik ediyor.

Sona geldiğimizde filmde seyirciler bu sefer daha fazla Predator'lü sahne görmek istiyor. CGI anlamında filmin özel efektlerini bilerek düşük tutan yönetmen, filmin daha doğal olması için elinden geleni yapmış durumda.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 03:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.05.2018 09:48
flim sanki 2. sınıf amatör amerikan flimi kalitesinde görüntü bakımından böyle bir flim ve marka böyle resil bi kalitede olmaması lazım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
makaleLe
makaleLe 11.05.2018 13:27
Koskoca Predator ismi bu kadar düştü mü ya :( üzücü. bune lan..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2018 12:01
Bir predatör fanı olarak triler i çok beğendiğimi söylemeliyim umarım filmin içerisinde predatör ü oldukça fazla sahnede görebiliriz yoksa sıradan bir aksiyon gerilim filmi olmaktan uzağa gidemez tek umudum filmin senarist ve yönetmeninin orijinal predatör (1987) filminin de yazar ve yönetmeni olmsı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2018 11:59
fragmanı izlediğiniz zaman başrolde predator değil normal oyuncuların olduğu çok rahat anlaşılıyor,yine tam olarak bir predator filmi değil sıradan holywood aksiyon filmi gibi,hatta azcık beynim varsa öyle
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2018 11:04
fena degil trailerda daha net anlasılır film
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×