1/2

The Punisher (Demo inceleme)

Can Sağlam
Can Sağlam 3.06.2010 - 12:31
Marvel itinayla çizgiromanlarını sinemaya uyarlamaya devam ediyor

Marvel itinayla çizgiromanlarını sinemaya uyarlamaya devam ediyor. Oyun yapımcıları da bunlara seri halde oyun yapıyor. Peki biz bu oyunlardan memnun muyuz? Oynadığınız film oyunlarını bir düşünün. Birkaç oyun dışında, hayır! Peki neden yapımcılar bizlere başarısız film oyunları sunmaya devam ediyor? Neden filmin başarısına güvenmeden iddialı oyunlar yapmıyorlar? Ey yapımcılar, neden böyle yaptığınzı bir açıklayın bana!

Want to be punished?

Birazcık(!) isyankar bir başlangıçtan sonra oyunumuza dönebiliriz artık. Başlıktan da göreceğiniz üzere oyunumuz, Marvel'in diğer çizgi romanlarına göre biraz arkaplanda kalmış olan The Punisher. Merak edenler için, Jade(namı değer Punisher) ilk olarak 1948 yılındaki Spider-Man'de görülmüştü. Bundan sonra oldukça tutulan kahramanımıza yakın bir geçmişte de bir film çekilmişti. Film vizyona girdikten sonra oyunu da yapılmaya başlandı. Yapımcılığını THQ'nun üstlendiği oyun Ocak oyunda piyasalarda olacak. Oyunun çıkmasına kısa bir süre kala yayınlanan demoyu sizler için inceledik ve oyunun neye benzeyeceğini az çok anlamış olduk.

216MB büyüklüğünde olan demo oyundan kısa bir kesiti içeriyor. Maalesef, demoya başladıktan kısa bir süre sonra "coming soon" ibaresini görecek ve 216Mb'ı bunun için mi indirdim diye üzüleceksiniz. The Punisher hastaları dışında demoyu indirmeyi düşünenler vazgeçsinler bence.

I'm punisheeerr!!

Demoyu açıp start'a bastığımızda Punisher'ı (evine mi yoksa başka bir yer mi bilmiyorum) bir kapıya doğru yürürken görüyoruz. Filmlerden aşina olduğumuz üzere kapıya bıçakla saplanmış bir not görüyoruz. Bu notta kim olduğunu bilmediğimiz bir kadının kaçırılmış olduğunu ve hemen hayvanat bahçesinde olmamız gerektiği yazıyor. Böyle bir olay için hayvanat bahçesi de ilk duyduğunuzda biraz alakasız geliyor. Zaten pek hayvan(hiç) göremiyoruz bu yerde. Hayvanların yerine bolca düşman var burada.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×