The Punisher'ın ikinci sezonu geliyor!

The Punisher'ın ikinci sezonu geliyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 13.12.2017 - 10:23
Netflix müjdeyi verdi.

The Punisher karakterini ilk olarak ekranlara Daredevil dizisi ile taşıyan, daha sonrasında ise karaktere kendi dizisini veren Netflix, sevilen dizinin ikinci sezonunun geleceğini onayladı. Daha öncesinde beyaz perdeye de uyarılan hatta video oyunları bile bulunan The Punisher karakteri, artık Netflix sayesinde artık oldukça büyük bir hayran kitlesine hitap ediyor. Çekimlerinin başarılı sayılabileceği dizide özellikle aksiyon anları ince işçilikle karşımıza çıkmıştı. Heyecanın dorukta olduğu birinci sezonda Punisher karakterine bürünen Jon Bernthal'ın da payı oldukça büyük.

The Punisher dizisinin ikinci sezonu onaylandı

Karaktere oldukça güzel bürünen Bernthal'ın tiplemesi The Punisher'a deyimi yerinde ise tam olarak uyuyor. Özellikle The Punisher'ın sinirden delirdiği ve öfkelendiği sekansları çok güzel bir şekilde yansıtan Jon Bernthal, bakalım ikinci sezonda nasıl bir performans sergileyecek?

Sona geldiğimizde Netflix'in, The Punisher'ın geri dönüşlerinden oldukça memnun kaldığını varsayabiliriz. İkinci sezonun ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil. Çekimlerinin bile daha başlamadığı dizi, muhtemelen 2018 yılının sonunda veya 2019 yılında tekrar izleyicilerin karşısına çıkacaktır.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 14:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2017 18:14
3 tane Punisher filmii çevrildi, ileride başka Punisher filmleri, dizileri illa ki olacak, ancak bence hiçbiri Punisher a bu kadar uzak olamayacak. Çok güzel bir diziydi ama Punisher değildi. Jon Berthal in ve harika mizahi havanın etkisi sebebiyle sanırım ben dahil kimse sesini çıkarmadı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
SinHa
SinHa 13.12.2017 12:52
Capcom daki Punisher oyunu (1993) hayatımın dönüm noktası olmuştur. Mirc deki ilk nikimdi Punisher :)
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2017 17:28
Aynen öyle Nick Fury aslında sarışındır, Valkyrie de öyle, iskandinav mitolojisinde zencinin ne işi var değil mi? İste bunun adı blackwashing ve bu benim canımı gerçekten inanılmaz derecede sıkıyor.
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2017 15:57
Evet ya harika bir oyundu o, hatta Nick Fury beyazdı.(orjinali gibi)
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 13.12.2017 11:12
1 tane video oyunmu? Nes,sega,mame versiyonlarını nasıl saymazsın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×