The Red Solstice, Humble Store'da ücretsiz

The Red Solstice, Humble Store'da ücretsiz

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 16.01.2018 - 10:55
Humble Winter Sale için güzel bir başlangıç.

Humble Store, yine ücretsiz bir oyun ile karşımızda. Son zamanlarda oyunculara hediye ettiği oyunlar ile gündeme gelen Humble Store'un oyunculara bir sonraki hediyesi 2015 yapımı The Red Solstice olacak. Dört kişiden oluşan bir uzay askeri birliğinin hayatta kalmaya çalıştığı sıra tabanlı bir oynanışa sahip olan The Red Solstice, Humble'ın Kış İndirimleri kapsamında ücretsiz oldu. Oyunu kütüphanenize en geç Çarşamba akşamına kadar eklemeniz gerekmekte. Yoksa tekrar ücretli olacak.

The Red Solstice, Humble Store'da ücretsiz

The Red Solstice'ı kütüphanenize eklemek için öncelikle Humble Store'a hesabınız ile giriş yapın. Hesabınız yoksa da hızlıca yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınız ile giriş yaptıktan sonra oyunun yanında yer alan "add to cart" bölümüne tıklayarak oyunu sepetinize ekleyin. Sonrasında sizden istenilen email adresini gerekli bölgeye yazarak, işlemi tamamlayabilirsiniz. E-postanıza gelecek olan onay mailininden sonra oyuna ait olan Steam kodunu tekrar Humble Store hesabınızdan alabilirsiniz. 2015 yılında yayınlanan The Red Solstice, aynı zamanda geçtiğimiz yıl yayınlanan Solstice Chronicles: MIA'nın başlangıç oyunudur.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 23:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2018 12:23
Aldım bir tane teşekkürler. Sizin adınıza da bol bol canavar öldüreceğim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×