The Secret World'deki büyük değişiklik!

The Secret World'deki büyük değişiklik!

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 12.12.2012 - 15:06
Bu ay içerisinde sahip olun, hediyelerinizi kapın
The Secret World için güzel bir haberle karşınızdayız. Türünde bir ilk olması ve güçlü senaryosuna rağmen beklenen fakat beklenen satışı yapamayan Modern World-MMO'su The Secret World sizi ilginç bir korku serüvenine davet ediyor.

The Secret World'deki büyük değişiklik!
Beklenen başarıyı elde edemeyen firma, oyunda farklı bir uygulama başlattı. Bunlardan ilki, oyuna artık aylık ücret verilmeyeceğiyle ilgili. Aylık ücret kaldırılacak olsa da ayrıca bir seçenek olarak varlığını koruyacak.

Oyunu satın alıp ödeme yapmadan oynamak isteyen oyuncular bugüne kadar çıkartılmış tüm içeriğe ulaşabilecekken, aylık ödeme yapmayı tercih edenler oyun içi kıyafetler ve indirimler gibi ekstralara sahip olacaklar.

The Secret World'deki büyük değişiklik!
Yeni raid ve yeni silahlarla birlikte oyunun daha iyi olacağını savunan Fancom, beklentileri ne kadar karşılacak göreceğiz.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 12:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×