1/3

The Sims 3: Generations

Egecan Deniz
Egecan Deniz 29.06.2011 - 12:00
Bu yeni nesil bir harika!
Platformlar PC
The Sims 3: Generations
  • Yapımcı - Yayıncı The Sims Studio - Electronic Arts
  • Çoklu Oyuncu: Var
  • Oyun Türü: Aile oyunu,Simülasyon
  • Sistem Gereksinimleri
Merlin Puanı 73
8 Kişi Oyladı
Okur Ortalaması%50
Artılar Grafikler böyle bir oyun için yeterli sayılır. Ses ve müzik konusunda gayet başarılı. Oynanış daha gerçekçi.
Eksiler Sadece Sims hayranlarına hitap ediyor. Türe uzak olanları cezbedecek hiçbir şey yok.
Yeni yine ve yeniden Sims ile karşınızdayız. Bu oyun nerelere gider diye birçok kez sordum. Ama başı sonu belli olmayan, her gün yeni bir paketle karşımıza çıkıyor. Her seferinde yepyeni, dopdolu ve ilginç eklentilerle heyecanla doluyoruz. Evet gelelim yeni oyunumuza. The Sims 3 Generations adından da belli olduğu gibi jenerasyon (nesil) adlı bu yeni oyunda önceki eklere göre daha farklı bir hava var.

Oyuna başladığınızda bir bebeğin büyürken yaşadıklarını, gençliğinde ergenliğin getirdiği hareketleri ve yaşlılığında ölüm ile çift kale maç yaparken yaşadığı zorlukları sanki kendiniz yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu oyunda iyi nesiller oluşturmayı ve kusursuzluğa ulaşmayı hedefleyecek bunu yaparken birçok sorunla karşılaşacaksınız. Çocuklar ağaç evlerinden çıkmayacak, oyuncaklar için delirecek, gençler araba kullanmayı ve baloya gitmek için can atacak, yaşlılar ise bastonla dolaşmaktan üzülecek ve ölümün yaklaşması ile bunalıma girecek. Yaşa göre huy ve hareketler ile oyun iyice derinleşiyor. Sims’te  hayal gücü, yaratıcılık ve oyunculuk temalı içerikler bulacaksınız.

The Sims 3: Generations

Bebeklik dönemi

Sadece bebeklerin görebileceği hayali arkadaşları olacak. Bunlarla oyun oynayacak ve dostluklar kuracaklar. Dedeleri, büyük anneleri onlarla uzunca vakitler geçirecek ve ailevi bağlar artıcak. Sim’ler Gazete veya Bilgisayar yoluyla Çocuk Bakıcılığı mesleğine başvurabilirler. Çocuk bakıcılığı mesleğinde amaç baktığınız çocuğun maksimum mutluluğu. Çocuk ister aç olsun veya ağlasın amacımız çocuğun mutlu olması. Gün sonunda çokcukların aileleri onları almaya gelecekler. Yalnız aileler her zaman zamanında gelmeyebiliyor.Çocuğun ruh haline bağlı olarak işiniz için ekstra bahşiş de kazanabilirsiniz. Yeni Çocuk Büyütme Kişilik Özelliğine sahip olan simler Çocuk Bakıcılığı mesleğinde doğuştan yetenekli olurlar. Yalnızca Çocuklarla daha hızlı ilişki kurmakla kalmazlar, çocuklar ödevlerini yapmaları gibi isteklere de daha olumlu karşılık verirler.

Çocukluk dönemi

Afacanlar yerinde durmayacak, her gördüğünü isteyecek ve birçok muzip hareket yapacaklar. Ağaç evlerinden bir dakika bile ayrılmak isteyecekler. Aileleri ile birçok yeni bilgi öğrenecek ve bunları hayata geçirecekler. Gençler Spor Kulübü veya Müzik Kulübü gibi okul sonrası kulüp ve sınıflara katılabilirler. Okul sonrası gidecekleri bu kulüpler sayesinde ilgili yetenekleri öğrenip geliştirebilirler.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×