1/2

The Sims 3: Supernatural'ın tüm detayları

Ege Erkek
Ege Erkek 20.07.2012 - 13:20
Zombiler bu oyunda da sizi rahat bırakmayacak.
The Sims 3: Supernatural'ın tüm detayları
Bilindiği üzere Sims serisinin bir sürü oyunları mevcut. Final Fantasy serisi gibi bitmek bilmeyen Sims oyunlarına yenisi daha ekleniyor ; The Sims 3 : Supernatural. PC, Mac Os X platformlarına çıkacak olan hayat simülasyon oyunu Avrupa'da 6 Eylül 2012'de piyasaya sürülecek. The Sims Studios tarafından geliştirilen oyun, Uluslararası oyun değerlendirme merkez PEGI'den "12" reytingini aldı. Buna göre yapım 12 yaş ve üstleri için uygun. EA, The Sims 3 : Supernatural hakkında detayları İnternet üzerinden açıkladı. Açıklamalara göre, oyunda melekler bulunabilecek ve yaratılabilen karakterler olacak. Meleklerin, insanlardan farkı, istediği kişiye hediye verebilmeleri olacak ve insan formundan farklı bir halde olacaklar.
 
Supernatural yapımı ayrıca zombileri de oyun bünyesinde barındıracak. Zombiler, meleklerin tam tersi karakteristik özelliklere sahip olacaklar. Ancak meleklerden ayrı bir özelliği mevcut olan zombiler, " Create A Sim " özelliğinde olmayacaklar ; yani yaratılamayacaklar. Ancak yapımda zombiler sizi zombi formuna dönüştürebilecekler. Korkmayın ; zombi olmak istemiyorsanız ancak bir zombi tarafından dönüştürüldüyseniz bundan kurtulabileceksiniz. Kurtulabilmek için bir " Elixir " iksirine ihtiyacınız olacak. Elixir iksiri için tüm bileşenleri topladığınız takdirde bu iksiri " Alchemy " menüsünden yapabileceksiniz.
 
Oyunun sadece " Limited Edition " versiyonunda zombiler ile dövüşebileceksiniz. Eğer ön sipariş verirseniz, bu özellik oyununuzda bulunacak. EA zombi karakterlerin bazı görüntülerini yayımladı ;

The Sims 3: Supernatural'ın tüm detayları
The Sims 3: Supernatural'ın tüm detayları
The Sims 3: Supernatural'ın tüm detayları

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×