The Sims 3'e sonbahar geliyor

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 3.08.2012 - 11:15
Mevsimsel değişikliklere hazır olun
Mevsimleri 3. Sims oyununda da yaşamak isteyenlerin olduğunu düşünen EA The Sims 3'ün yeni ek paketi olan "Seasons"'ı duyurdu.

"Seasons" oyuna ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış mevsimlerinin hepsini ekliyor ve Sim'leriniz mevsimlere göre yeni tepkiler verecek. İlkbaharda çicek koklamak, kış geldiğinde kartopu oynamak, sonbaharda cadılar bayramını kutlamak ve yaz geldiğinde de futbol oynamak isteyecekler.

Yeni ek paket PC ve Mac için 13 Kasım'da geliyor. Konsollar için henüz bir bilgi yok. Oyunda snowboard yapıp, futbol oynamanızın dışında seriye yeni bir yetenek de ekleniyor, artık Sim'leriniz okyanuslarda sınırlı bir çizgiye kadar yüzebilecekler.

Bunlar yeterli olmadıysa dahası var. Oyuna patates kızartması, şemsiyeler, kar botları, dalış giysileri ve bronzlaşma gibi yeni özellikler de eklenecek. Üstelik ek paketi ön-sipariş verirseniz Ice Lounge adında bir mini paketi de elde edeceksiniz. Bu pakette 12 adet buzdan eşya bulunuyor.

Aşağıda "Seasons" ek paketiyle ile ilgili trailer'ı izleyebilirsiniz.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 21:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Sims 3'e sonbahar geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×