The Sims 3'e yeni eklenti geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 21.07.2010 - 12:02
Gece partilerine ne dersiniz?
EA Games, Maxis'in önemli oyunu The Sims 3'ün yeni eklenti paketi Late Night'ı duyurdu. The Sims 3: Late Night, günlük yaşantıdan ve çalışma hayatından bir nebze olsun kaçıp da eğlenmek isteyen simlerin ortak tercihleri haline gelen gece partilerini konu alacak.

The Sims 3'e yeni eklenti geliyor
Sonbahar döneminde çıkması beklenen eklenti paketi, çalışması için The Sims 3 oyununa da ihtiyaç duyacak. Bir de video yayımlandı. İyi seyirler.


Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Sims 3'e yeni eklenti geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×