1/2

The Sims 3'ün ekran görüntüleri

Yiğit Çilek
Yiğit Çilek 26.10.2010 - 11:36
EA'in yaşam simülasyonu, konsollarda nasıl görünüyor?
EA'in bu kez X360 ve PS3 konsolları için tasarladığı The Sims 3, 29 Ekim'de İngiltere'de satışa sunulacak. Oyunun Wii konsolunun yeni yüzü bir hafta sonra vitrinde yerini alırken DS için de tarih Wii ile aynı olarak biz oyun severler ile buluşacak

Yapımcılar, PS3 ve Xbox 360 kullanıcılarının tasarım oluşturmalarını ve kendi yarattıkları dünyayı paylaşabilmelerini sağlayan "sorunsuz entegre değişim sistemi"ni hazırlayarak, oyuunu daha da zevkli hale getirebilmelerini mümkün kılıyor.

EA Games'e göre Sims 3, geçtiğimiz yılın en çok satan PC oyunu oldu. Bu yıl da konsolda bu başarıyı hedefliyor.

The Sims 3'ün ekran görüntüleri
The Sims 3'ün ekran görüntüleri

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×