The Sims 4 artık Türkçe!

Emin Çıtak
Emin Çıtak 3.02.2015 - 17:46
The Sims serisinin son oyunu kısa süre içinde Türkçeleştirildi
2014’ün Eylül ayında piyasaya çıkan ve artılarından çok, oyunda konulmayan eşyalar ve özelliklerle konuşulan bir oyun vardı. Adının The Sims 4 olduğu öğrenilen güzide oyun, gelen büyük tepkilerin ardından kendine epey çeki düzen verdi ve eksiklikler yavaş yavaş giderildi.

Belki yapımcılar için değil ama Türk oyuncusu için büyük bir eksik daha vardı. Techno Game ekibi de bu eksik üzerinde aylardır çalışıyordu. Sonunda The Sims 4, oyun içi, karakter oluşturma ekranı ve menüler dahil olmak üzere %100 Türkçe hale getirildi.

Yamayı buradan indirebilirsiniz.

Bir de şu Simlerin konuşmalarına el atsalar…

The Sims 4 artık Türkçe!
Not: Haberimizde ufak bir imla hatası varmış, onu düzelttik. Bu hata için özür dileriz. Fakat, uyaran arkadaşımızın Türkçenin yanlış kullanımı ile imla hatası arasında nasıl bir bağlantı kurduğunu anlamadık. O zaman biz de kavram kargaşası yaşamaması konusunda kendisini uyaralım.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 07:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Sims 4 artık Türkçe!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×