The Sims 4 Growing Together genişleme paketi

Ersin Kılıç 25.02.2023 - 16:04
EA Games yaptığı açıklama ile The Sims 4 Growing Together genişleme paketi için çıkış tarihinin yanı sıra bir oynanış videosu da paylaştı.

Türünün en başarılı ve yegane örneklerinden biri olan Sims serisinin son oyunu gelen yeni genişleme paketleri ile güncel kalmaya devam ediyor. Yeni Sims oyunu öncesinde EA Games farklı içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam ediyor. Firma The Sims 4 Growing Together genişleme paketi için çıkış tarihini 16 Mart olarak açıkladığı gibi yeni bir video da yayınladı. Genişleme paketi hakkında verilen detaylar şu şekilde;

The Sims 4 Growing Together genişleme paketi 16 Mart'ta geliyor

The Sims 4 Growing Together genişleme paketi

EA ve Maxis, The Sims 4’ün en son ve 13. genişleme paketi olan Growing Together için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, San Sequoia adındaki yeni ¨The Sims dünyası¨nın adeta bir tabloyu andıran Hopewell Hills Mahallesi’nde ikamet eden Michaelson Ailesi’nin yaşamından bir kesit sunuyor.

Oyunun yeni ¨aile dinamikleri¨ hakkında birçok ipucu veren videoda, tonton bir anneannenin ve dedenin yeni torunlarıyla tanışmaları sırasında ¨sosyal kimya¨nın Simler’i nasıl etkilediğine tanık oluyoruz; kimi Simler hemen kaynaşırlarken, kimileri ise birbirleriyle çatışıyorlar. Tahmin edilebileceği gibi, tüm bu duyguları oyuncular yönlendirecekler.

Aileyi merkeze alan Growing Together'da oyuncular, dönüm noktalarında birçok kritik karar vermek zorunda kalacaklar; örneğin, kontrol ettikleri Simler’in ailelerinin yanlarına taşınıp taşınmayacaklarına karar verebilecekler. Eğer buna izin vermezlerse aile ilişkileri olumsuz yönde etkilenebilecek, izin verirlerse işler karmaşık bir hal alabilecek. Huzur içinde yaşamak mı, yoksa kaosun tam ortasına mı dalmak? Bu karar, oyunculara bağlı olacak.

Growing Together’a 16 Mart'tan itibaren; EA uygulaması, Steam, Epic Games Store (PC), PlayStation 5, Xbox Series X|S & Xbox One (konsol) ve Origin (Mac) uygulaması üzerinden erişilebilecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2024 21:07
Kalan Karakter: 300 Gönder
The Sims 4 Growing Together genişleme paketi
İlginizi Çekebilir