The Sims konsolları da vuruyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
The Sims konsolları da vuruyor
Çok satmış olan ünlü yaşam simulasyonu oyunu The Sims sonbahar aylarında PS2'lerde de boy gösterecek. Oyun ayrıca yeni özellikler içeren bir oynanış da içerecek, örneğin 2 kişilik oyun modu ve dinamik 3d grafikler. Oyunda ayrıca yaşamımızda başarı sağladıkça yeni evleri açıp onlara yerleşme imkanımız olacak ve bununla birlikte yeni eşyaları da elde edebileceğiz. Oyun PC'lere olduğu gibi konsollara da bomba gibi düşecek gibi gözüküyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Sims konsolları da vuruyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×