The Sims Online piyasalarda

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
The Sims Online piyasalarda
Electronic Arts firması en sonunda oldukça beklenen online oyunu The Sims Online'ı piyasalara sürüyor. Bilindiği gibi The Sims ve onun için yapılan tüm expansion'lar bir yaşam simulasyonu olarak dünya çapında büyük ilgi görmüş ve erişilmesi giç bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Artık The Sims'de yaşamını üstlendiğimiz Sim'lerimizi şimdi online olarak diğer insanların karşısına çıkarıyoruz. Tabiiki buna göre oyunun kapsama alanı daha da artıyor ve The Sims Online'da diğer online oyuncular ile sosyal ilişkiler kurabilecek, aynı işte çalışıp ortak olabilecek ve hatta daha birçok şeyi beraber yaparak hayatı iyi ve kötü taraflarıyla online olarak paylaşabileceğiz. Başka Sim'lere komşu olacak ve instant message sistemi ile de iletişim kurabileceğiz. Sim'lerden gelen mesajlar Sim'lerin üzerindeki konuşma balonlarında görülebilecek ve bu, oyunu ayrı bir hava katacak. Oyunu online olarak oynayabilmemiz için kredi kartımızın olması ve ayda 10$'lık bir ücreti gözden çıkarmamız gerekiyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 23:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Sims Online piyasalarda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×