The Sims serisinin usta geliştiricisi yeni oyununu duyurdu

Furkan Güler
Furkan Güler 20.03.2018 - 14:06
Ancak bu oyunun The Sims'ten oldukça farklı olduğunu belirtelim.

The Sims serisinin yanında Sim City serisinin de hayata geçmesinde büyük rol oynayan Will Wright, yeni oyununu takipçileri için duyurdu. Unity oyun motorunda geliştirilen Proxi isimli oyun, büyük oranda simülasyon öğeleri içeriyor. Temelde Proxi'nin, Sims'ten oldukça farklı olduğunu belirtelim. Her ne kadar The Sims serisi de simülasyon öğeleri içerse de, Proxi daha çok bina inşası üzerine kurulu bir oyun olacak. Will Wright, oyunun farklı temalara sahip olacağını ve bu temalardan bir tanesini seçerek kendi dünyamızı binalar yaparak kuracağımızı açıkladı.

The Sims'in geliştiricisi yeni oyununu duyurdu

Oyuncuların kendi hayal dünyasını oyuna aktarmaları için elinden geçen her şeyi yapacağını söyleyen tecrübeli geliştirici, oyununa oldukça güveniyor. Aslına bakarsanız Proxi'nin, The Sims serisinin ev dekorasyonu mekaniğinden çıktığını varsayabiliriz. Keza iki mekaniğin birbirlerine oldukça yakın olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunun ne zaman çıkacağı ve mobil dışında diğer platformlara çıkıp çıkmayacağı şimdilik gizliliğini koruyor. Muhtemelen Will Wright, oyuna gösterilecek olan ilgiye bağlı olarak Proxi'yi diğer platformlara da getirebilir.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 21:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
hakande84
hakande84 21.03.2018 15:11
Bu adam ne yapsa alınır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2018 15:40
Çocukluğuma dokunan bir adamdır. O seriden ayrıldıktan sonra The Sims için her şey kötü gitti. Onun elinden çıkan daha ciddi, yetişkinlere hitap eden bir Sims oyunu çıksa anında oynarım.
Naru61
Naru61 20.03.2018 19:42
Evet katılıyorum.Son oyunla simscity seriside malasef katledildi ve ea fişi çekti.Keşke gelse geri.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Sims serisinin usta geliştiricisi yeni oyununu duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×