The Sims: Superstar geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
The Sims: Superstar geliyor
Electronic Arts firması The Sims oyunu için hazırladığı 6. expansion pack olan The Sims: Superstar'ı duyurdu. Bu yeni oyunda adından da anlaşıldığı gibi ünlü olmaya çalışıp, daha fazla para kazanıp herkeze adımızı duyurmaya çalışıyoruz. Oyunda bir rock star, artist ya da manken olabilmek mümkün olacak. Bunun için oyun içinde önce bir ajansla anlaşmak, daha sonrada oyundaki Studio Town'a müracaat etmemiz gerekecek. Simler'imizi superstar olma yolunda yakından kontrol edeceğimiz oyunda ünlü olup daha fazla kazanıp daha lüks bir hayata adım atabilmek mümkün olacak. Oyuna bir sürü yeni eşya, evimize kurabileceğimiz bir sürü sistem eklenmiş. Ünlü olmanın artıları gibi eksileri de olacak, mesela fanatiklerimiz olabilecek, paparazzilerden kaçmamız gerekecek. The Sims: Superstar için henüz bir çıkış tarihi belirtilmedi...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 03:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Sims: Superstar geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×