The Sims: Superstar geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
The Sims: Superstar geliyor
Electronic Arts firması The Sims oyunu için hazırladığı 6. expansion pack olan The Sims: Superstar'ı duyurdu. Bu yeni oyunda adından da anlaşıldığı gibi ünlü olmaya çalışıp, daha fazla para kazanıp herkeze adımızı duyurmaya çalışıyoruz. Oyunda bir rock star, artist ya da manken olabilmek mümkün olacak. Bunun için oyun içinde önce bir ajansla anlaşmak, daha sonrada oyundaki Studio Town'a müracaat etmemiz gerekecek. Simler'imizi superstar olma yolunda yakından kontrol edeceğimiz oyunda ünlü olup daha fazla kazanıp daha lüks bir hayata adım atabilmek mümkün olacak. Oyuna bir sürü yeni eşya, evimize kurabileceğimiz bir sürü sistem eklenmiş. Ünlü olmanın artıları gibi eksileri de olacak, mesela fanatiklerimiz olabilecek, paparazzilerden kaçmamız gerekecek. The Sims: Superstar için henüz bir çıkış tarihi belirtilmedi...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Sims: Superstar geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×