The Surge 2 duyuruldu

The Surge 2 duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 7.02.2018 - 14:57
Robotlar ile olan savaşımıza devam ediyoruz.

The Surge'ün başarısından memnun olacak Focus Home Interactive ve Deck 13 geliştiricileri, ikinci oyun için düğmeye bastılar. 2017 yılının Mayıs ayında çıkan ilk oyun bazı eksiklikler bulundursa da, oyunu bir seri olarak düşünen geliştiriciler gelecek vadediyordu. İkinci oyunda ilk oyunun eksikliklerini kapatacağını belirten geliştirici stüdyo çevre detayları, bölüm tasarımları konusunda daha fazla çalışacaklarını belirtiyor. Dövüş sistemini daha şiddetli ve taktiksel hale dönüştürmeyi planlayan yapımcı ekip, oynanışa etki eden daha fazla özelliği ilerleyen günlerde tanıtacaklarını açıkladılar.

The Surge 2, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için duyuruldu

Bölüm sonu canavarlarının zorluğundan şikayetçi olan oyuncuları da dinleyen geliştiriciler, yeni oyunun zorluk modunu daha kolay bir seviyeye çekecek gibi gözüküyor. Daha öncesinde de Lords of the Fallen'ı geliştiren Deck 13 ekibinin devamlı olarak yeni bir şeyler denemesi güzel. Fakat ortaya bire bir Souls oyunlarının kopyasını koymak eğreti duruyor. Hali hazırda Souls oyunlarına doyan video oyun endüstrisinde var olan bu trend, daha uzun bir süre boyunca oyuncuların zamanını alacak gibi gözükmekte.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 03:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 16:25
ilk oyun kötü değildi asla ama biraz eksikti diyelim,umarım bu daha iyi olur:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×