The Temple Of Arena NTV'de

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
The Temple Of Arena NTV'de
The Temple of Arena ( https://www.templeofarena.com ) isimli Türkçe oyun/bölüm dizayn sitesi ile ilgili en son haberler aşağıda yer almaktadır. ( Haberler bu siteden alınmıştır. )

NTV kanalındaki E-Net programında tanıtılan sitenin ( https://www.templeofarena.com ) haberi bu hafta içinde haber portalı https://www.ntvmsnbc.com sitesinde aşağıdaki şekilde yer aldı:

Templeofarena.com

Bilgisayar oyunları ucu bucağı olmayan son derece renkli bir dünya. https://www.templeofarena.com da Türkçe içerikli bir oyun sitesi. Aslında bu siteyi sadece oyun sitesi olarak tanımlamamak gerek. Çünkü pekçok oyun sitesi bünyelerinde sadece hazır olan oyunlara yer veriyor. Oysa Templeofarena'daki oyunlar site sahibi bir ekip tarafından yaratılıyor. Bu adresteki oyunlar aslında çok büyük bir oyunun farklı parçaları. 2,5 senedir yayında olan site yaratıcılarının çabasıyla giderek büyüyor. Sitedeki oyun bölümlerinden herhangi birini siz de bilgisayarınıza yükleyebilir ve bu karanlık dünyadaki maceranıza başlayabilirsiniz. Sitedeki oyunlar özellikle Quakesever'lerin ilgisini çekecek nitelikte. Bu habere ait detaylar için tıklayın...
Ayrıca en son maplerin yayınlanma tarihleri şu şekildedir:

 • 'The City of Per-Ramses' Müzik Dosyası: 6 Ekim
 • The City of Per-Ramses Map: Ekim'in ikinci haftası
 • 'The Dark Throne' Müzik Dosyası: Ekim'in üçüncü haftası
 • The Dark Throne Map: Ekim'in dördüncü haftası
 • Yeni Map Anonsu: 1 Kasım

  Bu mapleri ve eklentilerini yapılırken wallpaper ve screensaver yapımına devam edilecektir. Ayrıca çok yakında eski ve yeni çıkması beklenen maplerin Desktop Theme'lerini  bu sitede( https://www.templeofarena.com ) bulabileceksiniz.Tüm bunların haricinde The Temple of Arena ile ilgili detaylı bir basından köşesini ve detaylı bir kısa-özgeçmişi şu linklerden bulabilirsiniz:

  BASINDAN ( En son basında çıkan Mabed haberleri ):
  https://www.templeofarena.com/press.asp
  YARDIM ( Temple of Arena kısa Öz-geçmiş :
  https://www.templeofarena.com/help.asp
 • Yorumlar
  MK Okuru
  MK Okuru 9.12.2022 19:19
  Kalan Karakter : 300 Gönder
  The Temple Of Arena NTV'de

  İlginizi Çekebilir
  Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

  Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

  Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

  Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

  Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

  ×