The Walking Dead Season 2'nin çıkış tarihi belli oldu!

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 6.12.2013 - 11:21
Haydi Clementine, yapabilirsin
Şu sıralar araya giren dizisinin yarattığı şokla adından söz ettiren Walking Dead markası şimdi de oyunu ile haberlerdeki yerini alıyor. Farklı yapıda macera oyunları ile adından söz ettiren Telltale Games'in dizi yerine çizgi romandan esinlenerek hazırlanan oyunu için ikinci sezon merakla bekleniyordu.

The Walking Dead Season 2'nin çıkış tarihi belli oldu!
2012'de VGA'da yılın oyunu ödülü almayı başarmış olan The Walking Dead: The Game'in Season 2 çıkış tarihi Steam aracılığı ile açıkladı. Buna göre oyunun iknci sezonu 17 Aralık'ta Steam üzerinden satılmaya başlayacak. Clementine'ın hikayesine devam edeceğimiz oyunda ayrıca iki sezon arası yayınlanan 400 Days'ten karakterler ve ilk sezondaki tanıdıklarımız da olacak. Oyun şu anda Steam üzerinden %10 indirim ile ön siparişe açık. Normal fiyatı 24.99 dolar iken indirimli fiyatı ise 22.99 dolar. 
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 05:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Walking Dead Season 2'nin çıkış tarihi belli oldu!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×