The Walking Dead: The Telltale Definitive Series çıkış tarihi açıklandı

Furkan Güler
Furkan Güler 2.07.2019 - 10:31
Ancak oyunun PC sürümü Steam'de satılmayacak.

Geride bıraktığımız aylarda duyurulan The Walking Dead: The Telltale Definitive Series için yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan video ile oyunun çıkış tarihi 10 Eylül olarak belirtildi. The Walking Dead'in video oyun serisini tek bir parça halinde oynamak isteyen oyuncular için çıkan The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, Telltale tarafından geliştirilmiş tüm senaryoyu konu ediniyor. Skybound Games tarafından geliştirilen oyunun Epic Games Store'a özel olacağı da verilen bilgiler arasında. The Walking Dead'in 4 sezonunu içinde barındıran paket, The Walking Dead: Michonne'u da oyunculara sunacak.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series çıkış tarihi açıklandı

50 saatin üzerinde süren oynanış süresi bulunduran The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, 23 özel bölümden oluşuyor. Diğer bir yandan oyunun grafiksel olarak geliştirildiğini de belirtelim. Bölümler halinde yayınlanan ilk The Walking Dead oyunları, grafiksel olarak biraz eski duruyordu. Ancak bu paket sayesinde bu sıkıntı da giderildi. Oyunun Steam üzerinden yayınlanmamasından şikayetçi olan PC oyuncuları ise Epic Games Store'a hala tepkili durumda. Bakalım oyunun satışları nasıl olacak?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 00:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
cptMorgan
cptMorgan 31.07.2019 21:13
TellTale Games pazarlardan çekildi, özetle battı desek yeridir. Anlaşılan Skybound Games de bu yoldan yürüyerek aynı sona kavuşmayı istiyor gibi görünüyor!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2019 11:57
Bütün oyunlar Steam'de elimizde varken sen bunlara Def. Ed. güncellemesi getirmen gerekirken bir de gidip Epic'e domalacağız yani! İlginç bir satış taktiği!
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Walking Dead: The Telltale Definitive Series çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×