The Walking Dead'in yaşattığı sorun devam ediyor mu?

The Walking Dead'in yaşattığı sorun devam ediyor mu?

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 28.12.2012 - 01:07
Xbox 360 oyuncuları mutsuz...
Daha önce Xbox 360 oyuncularının The Walking Dead üzerinde yaşadığı sorunlar hala devam etmekte anlaşılan. Neredeyse oynanamaz olarak nitelendirilen oyunun, sürekli donup, farklı hatalarla oynanışı daha çok zorlaştırdığı iddia edilmekte. Bu tür problemlerin, oyun içerisinde yapmak zorunda olduğunuz o "hız ve refleks" gerektiren hareketler konusunda zorluk çıkardığı da ayrıca açıklandı.

The Walking Dead'in yaşattığı sorun devam ediyor mu?
Bunların yanında, bazı raporlar Episode 2'nin başlatılamadığını söylemekte. Episode 1'i bitiren oyuncuların, 2'ye giriş yapamaması şu an hala tartışma konusu. Forumlara göre ise Episode 2'yi seçenlerin oyunları tekrar 1'den başlıyormuş. Xbox Live, bununla ilgili bir güncelleme yayımladı, fakat sorunların devam ettiği yönündeki şikayetler hala artmakta. İlginç.

Telltale'in bu donma problemleri konusunda bilgisi olduğu açıklandı. Bu konunun 4GB Xbox 360 Slim modelini kullanan oyuncularda görüldüğü analiz edilmiş. Telltale'in ileriki zamanlarda daha detaylı bilgiler ve çözümlerle tekrar basın konuşması yapması bekleniyor.

Detayları takip edeceğiz.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 13:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×