The War Z, artık Steam'de aktif!

The War Z, artık Steam'de aktif!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 18.12.2012 - 01:44
Zombi kabusuna hazır mısınız?
Birkaç hafta önce kapalı betasına giriş yapan The War Z, şimdiden 600.000 kullanıcıya ulaşmış durumda. Bu denli büyük bir rakama, bu kadar kısa zamanda ulaşan stüdyo, yolunu Steam'e doğru çizmeye başladı bile.

Steam üzerinden Foundation Release olarak yayımlanan alıcının, yani oyunun kendisinin, final olup olmadığı yönündeki tartışmalar sürmekte. Bu tartışmaların sürmesinin nedeninin ise, alıcının içerisinde oyunun şimdiden bütün haritaları ve ana oynanış mekanizmasını barındırmasından kaynaklandığı söylendi. Hammerpoint, temel yapıyı sıkı tutmakta kararlı.

The War Z, artık Steam'de aktif!
Alfasındaki sarsıntılara ve betada yaşanan bir takım sıkıntılara rağmen, stüdyo oyunun günlük 150.000 kullanıcıdan aşağı düşmediğini söylüyor. Stüdyo, oyunun Steam'e eklenmesinin ise sadece oyunun popülaritesini artıracağını da ekliyor. Yapımcı Sergey Titov, konu hakkında şu şekilde bir yorum yaptı:

"Steam platformu bizlere PC oyuncularından oluşan, daha geniş bir kitleye hakim olma yeteneği sağlayacak. Steam ile birlikte çalışmak gerçekten de güzel bir duygu. "

The War Z, Steam'de 3 ayrı paketten satışa sunulacak. Paketlerin fiyatlarının 10 ve 50 dolar arasında değişeceği, fakat hepsinin ilk çıkışta %10 indirimli olacağı açıklandı.

The War Z, şu an güzel gidiyor gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda bu başarısını devam ettirebilecek mi, hep beraber göreceğiz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2020 12:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×