The War Z cadılar bayramını bekliyor

The War Z cadılar bayramını bekliyor

Yiğit Teker
Yiğit Teker 4.10.2012 - 09:52
Oyunun betası kullanıcılarla buluşuyor
Merakla beklenen The War Z'nin betası kapılarını açmaya hazırlanıyor. 31 Ekim' de kullanıcılarla buluşacak olan oyun, zombie severlerin aklını çelmeye hazırlanıyor..

Hammerpoint firması bu güzel MMO oyunun betasına katılmak isteyenlere birçok farklı seçenek sunuyor. Dilerseniz oyunu ön-sipariş ederek, beta ve hatta alpha sürümünü oynayabileceksiniz. Beta sürümünü oynamak için 19.49 doları gözden çıkartmalısınız. Bu fiyatı ödeyenler 31 Ekim'de oyunun betasıyla buluşacaklar. Eğer 29.99 doları gözden çıkartırsanız, oyun içerisinde birçok farklı özelliğe erişim hakkına sahip olacaksınız. Bunun yanında 2 günlük deneme sürümünü de arkadaşlarınıza verebileceksiniz ve oyunu 15 gün erken oynamaya başlayacaksınız.

The War Z cadılar bayramını bekliyor
49.99 dolar vermek isteyenler de olabilir. Bu kişiler için en büyük fark oyun içerisindeki isminiz chat ve lider tablosunda parlak bir şekilde yazılacak ve oyun içerisinde elde edeceğiniz özellikler neredeyse 2 katı daha fazla olacak. 
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 04:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×