The Witcher 2.0 önümüzdeki hafta aydınlanıyor

Erhan Kahraman
Erhan Kahraman 13.09.2011 - 09:11
Neler bekliyoruz?
Çıkışıyla birlikte çoğu CRPG fanatiğini tepeden tırnağa tatmin eden The Witcher 2, bazı küçük aksaklıklardan muaf değildi. Yapılan güncellemelerle eşya stoklama gibi bazı özellikler getirilse de, bazıları 29 Eylül'de yayınlanacak büyük The Witcher 2 2.0 güncellemesine saklandı.

Beefjack'in haberine göre CD Projekt, bu beklenen güncellemenin ayrıntılarını 22 Eylül'de oyuncularla paylaşacak. Şimdilik bildiğimiz ise oyuna daha detaylı ve ısınmayı kolaylaştıracak bir alıştırma bölümünün ekleneceği. Ayrıca kendine has eşyaların bulunduğu özel bir zorluk seviyesi olan Dark Mode ve dalga dalga adam biçeceğimiz Arena Mode da 2.0 güncellemesinin içerikleri arasında.

The Witcher 2.0 önümüzdeki hafta aydınlanıyor
CD Projekt'in 22 Eylül'e sakladığı bir diğer sürpriz ise, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Xbox 360 sürümüne dair yeni bir video. Açıkçası, Xbox 360 kumandası ile oynadığım 100 saati aşkın bir PC deneyiminin ardından, Xbox 360'ın akıcı oynanışında Geralt ile Iorveth'e yoldaşlık etmekte sabırsızlanıyorum.

17 Mayıs'ta PC sürümü yayınlanan The Witcher 2'nin Xbox 360 sürümü ise 2012'nin ilk çeyreğinde oyuncularla buluşacak.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2022 00:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 2.0 önümüzdeki hafta aydınlanıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×