The Witcher 2: Assassins of Kings GOLD oldu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 28.04.2011 - 15:44
Artık nefesini ensemizde hissediyoruz
Namco Bandai ve CD Projekt RED birlikte yaptıkları bir açıklama ile merakla beklenen oyunları Witcher 2: Assassins of Kings'in GOLD olduğunu açıkladı. Hem Premium Edition hem de Limited Edition sürümleri artık üretim aşamasına girdi. Oyun 17 Mayıs'ta satışa sunulacak.

The Witcher 2: Assassins of Kings GOLD oldu
Ödüllü Witcher oyununun devamı olan Assassins of Kings yeni mekaniği gelişmiş grafikleri ve özellikle cüretkar sahneleri ile dikkat çekiyor. Oyundaki hikaye işleyişi de oldukça değişmiş durumda. Kesin hatları belli olmayan seçenekler sayesinde yapılan her tercih hikayeyi farklı şekillendirirken Geralt'ın güçlerini dağıtma şekline göre de pek çok farklı karakter ortaya çıkarabiliyoruz.
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 2: Assassins of Kings GOLD oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×