The Witcher 2 çok zor

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 17.12.2010 - 13:52
Ölmek ve oyuna yeniden başlamak
Witcher 2’nin baş tasarımcısı Mateusz Kanik’in oyun hakkında yaptığı açıklama epey ilgi çekecek gibi görünüyor. Kanik’in verdiği bilgilere göre oyunun en üst zorluğu olan Insane seviyesinde öldüğümüz zaman kaldığımız yerden devam etme şansımız olmayacak. Belki oluşan tepkiler doğrultusunda bir Resurrection Scroll DLC’si yayınlayabileceklerini söyleyen Kanik, oyunda “Easy, medium, hard ve insane” olmak üzere 4 zorluk olacağını da belirtmiş. Insane dışındaki zorluklarda oyunu kaydetme butonları olacağı da verilen bilgiler arasında.

The Witcher 2 çok zor
Bakalım bu zorluk seviyesi oyun dünyasında nasıl bir tepkiye yol açacak…
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.06.2018 21:14
ya şu kayran dan sonra bi boos var oyun sonunda öldürdüğümüz karakter hocam adam ölmüyo.adam manyak ya 4 saattir geçemiyorum kayranıda zor geçtim bune abi
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 2 çok zor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×