The Witcher 2'den yepyeni görseller

Burçin Aygün
Burçin Aygün 30.11.2010 - 14:21
The Witcher 2 göz kamaştıracak

2007 yılında CD Projeckt Red Studios tarafından Polonyalı meşhur fantastik kitap serisinden üretilen The Witcher adlı oyun hem olgun hikayesi hem de grafikleri ve dövüş sistemi ile çok iyi notlar almıştı. Bir süre süren dedikodulardan sonra spekülasyonlar sona ermiş, The Witcher 2: Assassins of Kings duyurulmuştu.


Ekran görüntülerinin tamamına ulaşmak için resme tıklayın.

Büyük bir merakla beklenen bu yeni The Witcher için insanı heyecanlandıran yeni görseller beğeniye sunuldu. Oyun Mayıs 2011'de PC için piyasaya çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 2'den yepyeni görseller

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×