The Witcher 2'ye yamayla ücretsiz DLC geliyor!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.07.2011 - 10:43
Gerald ile en son nerede kalmıştık?
CD Red Project, önemli aksiyon RPG oyunu The Witcher 2 için 1.3 yaması üzerinde çalışıyor ve kısa süre sonra indirilmeye sunacak. Yamada en dikkat çeken özellik ise, ücretsiz bir de DLC'yi beraberinde getiriyor olması. Evet, oyuncular yamayı kurduğunda, aynı zamanda oyunun ikinci bölümüne eklenen A Sackful of Fluff görevine de sahip olacak.

Bazı yeni eklentiler şöyle: Yama sayesinde 4:3, 5:4, 16:10 görüntü oranlarına destek verilecek, Item depolama alanı eklenecek, menü kısmına "ekstralar" başlığı eklenecek, F9 tuşu yardımıyla hızlı yükleme özelliği eklenecek, nVidia'nın 3D Vision modunda yaşanan sorunlar düzeltilecek, HUD ekranı olmadan ekran görüntüsü alınabilecek ve 2560x1440 çözünürlükte oyunda karşılaşılan sorunlarla karşılaşılmayacak. Tam listeye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

The Witcher 2'ye yamayla ücretsiz DLC geliyor!
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 17:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 2'ye yamayla ücretsiz DLC geliyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×