The Witcher 3 daha akıcı bir oyun olacak

The Witcher 3 daha akıcı bir oyun olacak

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 29.11.2013 - 09:27
Çok fazla zorlanmayacağız
The Witcher 2'deki dövüş sisteminden çoğu oyuncu rahatsızdı. Oyun gayet akıcı bir oyundu fakat dövüş sistemi bu oyuna göre yavaş kalıyordu. Bunun sebebini Eurogamer yapmış olduğu bir röportajda CD Projekt RED'e sormuştu ve aldığı cevap şu şekilde idi: "Dark Souls oyununu çok seviyorum yani böyle oyunlar hoşuma gidiyor ve bende The Witcher 2'deki dövüş sistemini bu oyundan esinlenerek hazırladım."

Dark Souls'un dövüş sisteminden baz alınarak hazırlanmış olan The Witcher 2'ye daha sonradan yamalar çıkmıştı fakat yine de yeterli olmamıştı. Şimdi ise The Witcher 3, CD Projekt RED tarafından geliştiriliyor. The Witcher 3 için böyle olmayacağı söyleniyor. Yani sizler normal zorluk seviyesinde oynarken sanki zorda oynarmış gibi hissetmeyeceksiniz. Pek fazla zorlanmadan akıcı bir şekilde oyunumuzu oynayabileceğiz.

The Witcher 3'ün 2014 yılında çıkması bekleniyor.

The Witcher 3 daha akıcı bir oyun olacak
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 23:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×