The Witcher 3 Duyuruldu

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 6.02.2013 - 09:41
Hoşgeldin Geralt!
CD Projekt RED'in yeni oyunu The Witcher 3 duyuruldu! GameInformer yeni sayısının kapağını açıkladı ve daha önce de Cyberpunk 2077'den gelme ihtimali olan The Witcher 3, resmi olarak duyuruldu.

Aşağıda GameInformer'ın kapağını, hazırlanan dosya konusunun fragmanını ve dergide yer alan konsept çalışmaları görebilirsiniz; biz de o sırada açıklanan ilk bilgileri paylaşalım:

- Skyrim'in dünyasından 20% daha büyük
- Haritanın bir ucundan diğer ucuna gitmek at üstünde bile 40 dakika sürüyor
- REDengine 3 ilk defa kullanılacak
- Oyun bölümlere ayrılmayacak
- Geralt herkes için savaşmaktan bıkmış durumda
- Yeni nesil konsollara gelecek

Böylelikle özetleyecek olursak, ve GameInformer'ın sitesinden alıntılarsak: Önceki oyundan 30 kat daha büyük. Hatta Skyrim'den bile büyük. İlk defa REDengine 3 kullanılacak. PC'nin yanı sıra "mümkün olan tüm yüksek teknoloji platformlara" çıkacak, yani kısaca "henüz duyurulmamış yeni nesil konsollara" demek.

The Witcher 3 çıkış tarihi ise en erken 2014 olarak gözüküyor. CD Projekt RED, direkt olarak "yeni nesil oyun" demekten kaçınmıyor ama "yeni nesil konsollara da gelecek" demek için muhtemelen bu konsolların resmi duyurusunu bekliyor. Tam ismiyle The Witcher 3: Wild Hunt, bizi savaşların yok ettiği fırtınalı ormanlardan, karanlık bir kente gidebileceğimiz kocaman bir dünyaya sokuyor. Ve REDengine 3'in yeni streaming teknoloji sayesinde yükleme ekranı diye bir şey olmayacak. Çok büyük sabırsızlanıyoruz!

The Witcher 3 Duyuruldu
The Witcher 3 Duyuruldu
The Witcher 3 Duyuruldu
The Witcher 3 Duyuruldu
Yorumlar 34
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 23:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 3 Duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×