The Witcher 3: Wild Hunt'ı kutlamak için epik bir promosyon paketi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 11.03.2015 - 09:13
Nvidia'dan The Witcher 3: Wild Hunt'lı kampanya
NVIDIA’da geçirdiğim 10 yılı aşkın süre boyunca sayısız oyun gördüm, oynadım ve oyunlarla ilgili çalışmalar yaptım. Bence,“epik” tabirini hak eden birkaç tanesi öne çıkıyor. The Witcher: Wild Hunt bu oyunlardan birisi.

Geliştirici firma CD Projekt Red, oyunculara epik bir hikaye ile beraber epik bir macera ve epik grafikler sağladı. Bu aksiyon-macera oyununun yabani dünyası, çarpıcı manzaralar ve detaylı karakterlerle tam bir grafik şöleni. Bu nedenle bunu, GeForce oyuncularına “Karşı konulamaz epik” promosyon paketimizin bir parçası olarak sunuyor olmamız benim için heyecan verici.

Belirli bir süre geçerli olup, seçkin GeForce GTX 980, 970 ve 960 grafik kartlarından birini, ya da GTX 970M, veya daha üst model diz üstü bilgisayarı alan müşteriler The Witcher 3: Wild Hunt’ın bir kopyası için kod alabilecekler.

Bu oyunu en iyi şekilde deneyimlemek isteyeceksiniz. NVIDIA HairWorks ve NVIDIA PhysX teknolojileri ile oyuna yeni bir gerçeklik boyutu kazandırabilmek adına NVIDIA ve CD Projekt Red birlikte çalıştılar.

HairWorks, 50’den fazla yaratığın ve karakterin saçlarına ve tüylerine doğal bir görünüm sağlayarak Kuzey Krallığı’na hayat veriyor. PhysX teknolojimiz ise aynı görevi karakterlerin giydikleri kıyafetlerde üstleniyor. Tüm bunları, yok edilebilir objelerle bir araya getirdiğimizde her dövüş mükemmel bir deneyim halini alıyor.

The Witcher 3: Wild Hunt'ı kutlamak için epik bir promosyon paketi
-Basın Bülteni
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2021 01:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Witcher 3: Wild Hunt'ı kutlamak için epik bir promosyon paketi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×